Środowiskowy Dom Samopomocy w Środzie Śląskiej
30.11.2023 • Elżbieta Sienkiewicz

„20 LAT MINĘŁO JAK JEDEN DZIEŃ”

Każda rocznica Naszego Domu jest dobrą okazją do przypomnienia sobie jak ważnym miejscem dla każdego uczestnika, ale i pracownika jest ŚDS. W tym roku świętowaliśmy jubileusz 20-lecia powstania Środowiskowego Domu Samopomocy w Środzie Śląskiej.

Nasi uczestnicy zaprezentowali program artystyczny, w trakcie którego wykazali się umiejętnościami tanecznymi i wokalnymi. Podczas oglądania prezentacji multimedialnej wspominaliśmy nasze wycieczki, turnusy, imprezy oraz mogliśmy zobaczyć jak wiele, na przestrzeni lat, zmieniło się na lepsze.

W tym ważnym dla nas wszystkich dniu byli z nami: Starosta Pan Krzysztof Szałankiewicz, Wicestarosta Pan Sebastian Burdzy oraz Przewodniczący Rady Powiatu Pan Artur Bogucki, za co serdecznie dziękujemy.

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że nasz Ośrodek istnieje już 20 lat i z wielkim optymizmem patrzymy w przyszłość życząc sobie więcej takich rocznic.