Środowiskowy Dom Samopomocy w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 02.02.2024 (Elżbieta Sienkiewicz )

Niech żyje Bal

             Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką, kolorowymi strojami i dobrą zabawą. W środę, 31.01.2024 r. Domownicy ze Środowiskowego Domu Samopomocy ze Środy Śląskiej i z Piersna bawili się na kostiumowym balu karnawałowym zorganizowanym w filii w Piersnie. ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 02.02.2024 (Elżbieta Sienkiewicz )

,,AKADEMIA PANA KLEKSA’’

 Opowieść o empatii, dziecięcych marzeniach, ale również o wartościach, o których w dzisiejszym świecie często się zapomina. Powrót do świata magii, fantazji...tak w skrócie można podsumować najnowszą wersję adaptacji książki o tym samym tytule autorstwa Jana Brzechwy, którą obejrzeliśmy w średzkim ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 28.12.2023 (Elżbieta Sienkiewicz )

Spotkanie Wigilijne

 Kultywując tradycję bożonarodzeniową w obu naszych ośrodkach zorganizowaliśmy uroczyste Spotkania Wigilijne. Pięknie udekorowane ośrodki, pachnące tradycyjne potrawy na stołach sprawiły, że wszyscy chętnie zasiedli do wspólnej wigilii. Gośćmi naszych placówek byli: pani Elżbieta Czarnota Skarbnik Powiatu,   ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 21.12.2023 (Elżbieta Sienkiewicz )

„Bóg się rodzi”

 Wtorek 19.12.2023 r.  był dla nas szczególnym dniem, podczas którego mogliśmy poczuć klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Uczestnicy ze Środowiskowego Domu Samopomocy ze Środy Śląskiej oraz filii w Piersnie zaprezentowali przedstawienie jasełkowe w Powiatowym Centrum Kultury Alternatywnej. Domownicy ...czytaj dalej »
«1234...5 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010