Środowiskowy Dom Samopomocy w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 10.06.2024 (Elżbieta Sienkiewicz, Marta Geisler )

Dzień Matki

 „Mama to jedyna osoba na świecie, która Cię pokochała, zanim jeszcze Cię poznała”  – J.H. Pestalozzi. W Środowiskowym Domu Samopomocy odbyło się we wtorek wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Mamy. Tegoroczna uroczystość zatytułowana „Witajcie w naszej bajce” była pełna emocji, wzruszeń i ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 14.05.2024 (Elżbieta Sienkiewicz, Marta Macyszyn )

Powiatowe obchody Dnia Zwycięstwa

 Dnia 8 maja obchodziliśmy 79. rocznicę zakończenia II wojny światowej i Narodowy Dzień Zwycięstwa. Święto to zostało ustanowione w 2015 r. dla upamiętnienia zwycięstwa nad hitlerowskimi Niemcami. Jest to dla nas bardzo ważne święto, dlatego chcieliśmy obchodzić je wspólnie z mieszkańcami, uczniami, włodarzami naszego powiatu ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 19.04.2024 (Elżbieta Sienkiewicz, Marta Macyszyn )

Światowy Dzień Zdrowia bo „Moje zdrowie, moje prawo”

 Światowy Dzień Zdrowia bo „Moje zdrowie, moje prawo”   „Dbaj o zdrowie, kochaj ruch, będziesz zdrowy jak ten zuch” to jedno z haseł jakie przygotowaliśmy na Paradę Zdrowia, w której uczestniczyliśmy 17 kwietnia 2024r. na stadionie miejskim w Środzie Śląskiej. W tym ciekawym i ważnym wydarzeniu wzięło ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 04.04.2024 (Elżbieta Sienkiewicz )

Śniadanie Wielkanocne

 Śniadanie Wielkanocne W dniach 20 i 21 marca w Naszych ośrodkach celebrowaliśmy uroczyste Śniadania Wielkanocne.  Swoją obecnością zaszczyciły nas: Pani Katarzyna Misiuna -Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej, Pani Joanna Szremska- Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Średzkiego oraz Pani Janina Gawlik - ...czytaj dalej »
«1234...5 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010